2 min10 novembra 2021

Práca pre páry v Holandsku

Chcete pracovať v Holandsku, ale nechcete cestovať sami? Alebo Vás možno myšlienka odlúčenia od milovanej osoby zarmucuje? Nebojte sa, máme pre Vás riešenie: práca pre páry v Holandsku!

Prečo opúšťať svoju polovičku keď môžete žiť a pracovať spoločne v Holandsku? Nikto nemá rád dlhé rozchody a dvom je vždy lepšie. V Covebo je možná práca pre páry v Holandsku. Všetky ponuky práce je možné aplikovať pre páry - môžete to urobiť niekoľkými spôsobmi:

Príďte spolu do jednej z našich kancelárií (adresy nájdete tu) a zúčastnite sa náborového pohovoru. Nielenže vám dvom bude lepšie, náborár vám tiež pomôže vybaviť všetky formality. Všetko je súčasťou našich služieb!

Zavolajte spoločne do jednej z našich kancelárií – pohovor bude prebiehať telefonicky z pohodlia domova. Jednoduchšie a krajšie to už ani nemôže byť. :)

Číslo na ktoré môžete zavolať je: +421 911 638 177.

Vďaka spoločnej registrácii budeme môcť zabezpečiť:

  • spoločné ubytovanie v dvojlôžkovej izbe,
  • prácu v rovnakom závode - spravidla na rovnakej smene;
  • spoločná doprava - do/z práce.

Hlavne sa nebojte! Máme radi páry, ktoré spolu pracujú a vždy sa snažíme, aby ste boli blízko a mali vzájomnú podporu. Vieme, aké je to pre vás dôležité! Pozrite sa teda na naše ponuky práce pre páry v Holandsku a prihláste sa!