3G Dobrá Organizácia – pod týmto názvom sme začali dobrodružstvo s náborom v Poľsku v roku 2004. Spolupráca s COVEBO Uitzendbureau B.V. funguje už 15 rokov. Tento čas nám umožnil uskutočniť mnoho náborových projektov pre holandských zamestnávateľov a tiež ich rozvíjať pre Vás – čo dynamicky robíme v 5 kanceláriách v Poľsku. Nájdete nás v Opole, Kluczborku, Katowiciach, Racibórzi a Rzeszowe.

Motto, ktorým sa riadia naši zamestnanci, sa už roky nemení. „Len dobre zorganizovať“ je slogan, ktorý nás môže odlišovať od ostatných agentúr. Každý deň stojíme pred novými úlohami a stanovujeme si stále vyššie ciele, pretože rozvoj je pre nás dôležitý – „kto stojí na mieste, pohybuje sa dozadu“ [1] – preto môžeme hrdo hovoriť o spojení spoločnosti Covebo Uitzendgroep BV s Accent Jobs. Fúzia nám umožnila nájsť sa v elitnej skupine 10 najväčších pracovných agentúr v Holandsku.

Čo to vlastne znamená? V prvom rade nové pracovné miesta pre potenciálnych zamestnancov, lepšie platy, väčšia flexibilita a kvalita našich služieb a rozvoj v nových sektoroch zamestnanosti. Je to pre nás predovšetkým príležitosť pre ďalší pokrok a nové výzvy, ktoré milujeme!

Robíme všetko pre to, aby sme sa stali lídrom na trhu pracovných agentúr v Holandsku. Naše každodenné činnosti nám umožňujú každý deň sa priblížiť k tomuto titulu. V Covebo  si vážime našich zamestnancov, a preto nám záleží na ich motivácii pre každodennú prácu a odhodlanie dosiahnuť spoločné ciele. Dobrí a lojálni pracovníci sú pre nás veľmi dôležití. Ich prínos k práci a spoločnú eskaláciu Coveba si ceníme  a odmeňujeme ich poukazmi alebo darčekmi od agentúry.

Naša súčasná práca sa veľmi líši od toho, čo sme pre vás robili v roku 2004. Neustály prieskum trhu nám umožňuje prichádzať k vám s novými riešeniami a rýchle reakcie na vaše pripomienky nám dávajú príležitosť lepšie prispôsobiť ponuku vašim potrebám. Všetky činnosti nám umožnili vybudovať trvalé a uspokojivé vzťahy medzi našimi zamestnancami a zákazníkmi.

Chcete sa pridať k skupine ľudí, ktorí sú oceňovaní a spokojní so svojou prácou? Kontaktujte nás.

[1] M. Witkowski, Margot

Kontakt

Ako Vám môžeme pomôcť?
Výroba a logistika +421 911 638 177 Konštrukcia a technológia +421 903 295 435 stefan.cizmar@covebo.sk