4 min18 októbra 2022

Dopravné spoločnosti Covebo – GTV Bus

Chystáte sa vycestovať za prácou do Holandska? Je potrebné sa dôkladne pripraviť aby ste sa vyhli nemilému zaskočeniu. Podpis zmluvy, zbalenie potrebných vecí a dokladov, zabezpečenie si dopravy – a to je len začiatok! Našťastie náboroví pracovníci spoločnosti Covebo pomáhajú našim zamestnancom v každej fáze prípravy a dôveryhodné prepravné spoločnosti zaručujú bezpečnú a pohodlnú cestu. Zaujíma Vás, s akými dopravcami spolupracuje naša personálna agentúra? Prečítajte si náš článok.

Transport priamo do Holandska

Spoločnosť Covebo zaručuje zamestnancom dopravu priamo na adresu ich ubytovania v zahraničí. Je to pohodlný a bezpečný spôsob, ako sa rýchlo dostať do Holandska. Zabezpečenie prepravy na vlastnú päsť znamená ďalšie administratívne formality a nielen to, je to samozrejme spojené so stresom a neistotou, hlavne čo sa týka výberu spoločnosti. Ak sa rozhodnete pre dopravu do Holandska prostredníctvom spoločnosti Covebo, nemusíte sa ničoho obávať. Stačí nastúpiť do autobusu na určenom mieste!

Jednoduché, však? 😊

Logistickí špecialisti starostlivo plánujú cestu a hľadajú optimálne trasy pre vodičov. Čo to pre Vás znamená? Pohodlná cesta v čo najkratšom čase.

Ako zabezpečiť dopravu do Holandska?

Ak si chcete dopravu do práce do Holandska zabezpečiť sami, musíte si rezervovať miesto v autobuse, vlaku alebo autokare. Môžete tiež využiť ponuku leteckej spoločnosti. Alebo to môžete prenechať našej agentúre - bude to jednoduchšie a rýchlejšie. Stačí len oznámiť, že chcete využiť ponuku našich dopravcov. Covebo zasiela v piatok po 16.00 hod. zoznam uchádzačov, ktorí maju byť vyzdvihnutí počas víkendu.

 Ako sa pripraviť? Čo si môžete so sebou vziať?

Za štandardnú batožinou sú považované dve batožiny s hmotnosťou maximálne 40 kg. V jednej batožine môže mať napríklad oblečenie a v druhej si nechajte miesto na potraviny. So sebou si môžete vziať aj príručnú batožinu do 5 kg.

O tom, čo potrebujete a čo by ste si mali zbaliť na cestu do práce do Holandska, sme už písali v článku -> Čo sa oplatí vziať si so sebou do práce do Holandska? Ako sa zbaliť na cestu? - Personálna agentúra Covebo

Ako pomôcku tu uverejníme krátky zoznam. Do Holandska si nezabudnite vziať:

  1. Platný občiansky preukaz/pas,
  2. Adresu ubytovania,
  3. Tel. číslo na koordinátora,
  4. Pracovné oblečenie,
  5. Potraviny počas prvých dní,
  6. Vetrovku do dažďa,
  7. Mobil s povoleným roamingom a nabíjačkou,
  8. Číslo Vášho bankového účtu a platobnú kartu,
  9. Lieky, ktoré pravidelne užívate,
  10. Dioptrické okuliare/ šošovky (ak ich nosíte).

 

Dôveryhodné dopravné spoločnosti

Spoločnosť Covebo spolupracuje len s dôveryhodnými dopravnými spoločnosťami. Niekoľko rokov spolupráce dáva našim zamestnancom istotu, že na miesto dorazia bezpečne a včas. Spolupracujeme s niekoľkými dopravnými spoločnosťami, z ktorých najväčšou spoločnosťou je GTV Bus.

Niekoľko slov o GTV Bus

GTV Bus je na trhu od roku 1994. Ochrannou známkou spoločnosti sú jej ekologické vozidlá. Spoločnosť GTV ponúka na Slovensku a v Českej republike vyzdvihnutie cestujúcich z určených zastávok. Destinácie sa nachádzajú v Holandsku, ale aj v Nemecku a Belgicku. Spoločnosť GTV bus je naším dlhodobým partnerom, także jej môžete plne dôverovať. Výber GTV znamená istotu a pokoj, že naši zákazníci vždy bezpečne dorazia do cieľa.

Doprava spoločnosťou Covebo. Ako to vyzerá?

Ak chcete využívať služby dôveryhodnej dopravnej spoločnosti, stačí požiadať o autobusy GTV. Náš náborový pracovník vybaví všetky formality, aby ste sa o ne nemuseli starať.

Pripravili sme krátku príručku pre tých, ktorí majú záujem o organizáciu dopravy cez Covebo:

1) Váš náborový pracovník sa Vás na začiatku opýta, či si želáte, aby sme Vám zabezpečili dopravu.

2) Ak sa tak rozhodnete, urobíme rezerváciu a zapíšeme Vás na zoznam cestujúcich.

3) Po 17.00 h. - Vám zavolá  alebo vyšle sms naša dopravná spoločnosť, a potvrdí Váš výjazd a následne odošle Vám e-mail s odkazom na online platbu.

Dôležité upozornenie! Platbu je možné vykonať len prostredníctvom odkazu odoslaného prepravnou spoločnosťou. Nikdy neplaťte peniaze priamo na číslo účtu nejakej osoby. Náš náborový pracovník Vás o to nikdy nepožiada. Prečítajte si, ako sa chrániť pred podvodníkmi, ktorí číhajú na internete.

Buďte ostražití! Ako sa chrániť pred podvodníkmi?

Dajte si pozor na online podvodníkov a nenechajte sa okradnúť. Ak máte akékoľvek pochybnosti, kontaktujte nás - rýchlo Vám potvrdíme, či máte do činenia so skutočným zamestnancom spoločnosti Covebo. Na čo si treba dávať pozor? Predovšetkým Vás žiadny zamestnanec nikdy nepožiada o uskutočnenie prevodov alebo vkladov na jeho účet! Takáto požiadavka by Vás mala varovať! Covebo je personálna agentúra, nie je dopravnou spoločnosťou, pomáha organizovať dopravu, ale nezverejňuje ponuky prepravy na internete. Spoločnosť GTV po vykonaní príslušných opatrení vyšle odkaz na online platbu, ale potom sa cesta vždy uskutoční.

 

 

Ďalšie zaujímavé články

Pozrite si ďalšie zaujímavé články

Nedostatok pracovných síl na trhu práce v Holandsku! Akých pracovníkov zamestnávatelia hľadajú?

3 min28 novembra 2022

Čo sa oplatí vziať si so sebou do práce do Holandska? Ako sa zbaliť na cestu?

4 min18 októbra 2022

Ako získať jaaropgaaf? Kompletné pokyny

4 min29 novembra 2021