Výjazd do Holandska je super spôsob ako si privyrobiť. Môže to byť inšpirácia na celý život, príležitosť spoznať samého seba. Ak máte skúsenosti s prácou vo výrobe alebo si chcete vyskúšať prácu v medzinárodnom prostredí, pozrite si pracovné ponuky spoločnosti Covebo!

V čom sme výnimoční? Prečo si vybrať práve spoločnosť Covebo?

Covebo je pracovná agentúra s 20-ročnými skúsenosťami. Spolupracujeme s mnohými medzinárodnými firmami, čo nám umožňuje ponúkať pracovné miesta v celom Holandsku. Ponuka je veľmi široká, od jednoduchých výrobných prác až po skladovanie a Order Picking.

Ponuky prispôsobujeme individuálnym predpokladom a očakávaniam uchádzača. Skúsená skupina špecialistov na nábor pracovníkov si pozorne vypočuje potreby uchádzačov, aby im mohla ponúknuť prácu šitú na mieru.  Snažíme sa vyzdvihnúť potenciál pracovníka, aby práca bola príjemná a efektívna. Naši kandidáti sa môžu spoľahnúť na odborné poradenstvo a pomoc v každej fáze náborového procesu.

Ako sa uchádzať o prácu v spoločnosti Covebo?

Hľadáte prácu v dôveryhodnej pracovnej agentúre? Chcete si neustále zvyšovať kvalifikáciu a získavať nové skúsenosti? Radi pracujete nad sebou a vlastným zdokonalením? Rozvíjajte sa s našou spoločnosťou Covebo!  Stačí vyplniť krátky formulár a my vám zavoláme späť a porozprávame sa o vašich očakávaniach. Niekoľko informácií, ktoré poskytnete, vás výrazne priblížia k lepším zárobkom a zaujímavejšej práci. Tešíme sa na Vás!“

Práca v Holandsku

Prihláste sa a pracujte v Holandsku

Máte nejaké otázky?

Rád pomôžem

Adam Žemba