O nás

Pracovná kancelária Covebo (KRAZ 1145) nie je len pracovnou agentúrou, sú to predovšetkým ľudia. V našej spoločnosti sa držíme princípu „zamestnanec na prvom mieste“ a v každodennej práci sa riadime hodnotami, ktoré tvoria náš reťazec DNA.

# Radi pracujeme

Máme radi svoju prácu a naša práca má zas rada nás. Do kancelárie prichádzame s úsmevom, pretože vieme, že každý deň prinesie niečo nové. Naša práca je dynamická, ale dynamicky sa rozvíja aj celá organizácia. Vieme, že tí, ktorí stoja na mieste, v skutočnosti začínajú zaostávať, a tak deň čo deň hľadáme nové riešenia a tie sa stávajú pre nás motivátorom. A nie sú to len každodenné výzvy a nové projekty, ale aj veľa spoločných integrácií a potešení. Rovnováha medzi pracovným a súkromným životom znie ako klišé, ale v Covebo to nie je len zaužívaný slogan, ale aj naša realita.

# Radi sa rozvíjame

V Covebo má každý svoju jasne definovanú kariérnu cestu. Po tejto ceste, pod dohľadom manažéra alebo vedúceho, má každý šancu neustále rozvíjať svoju kvalifikáciu. Veríme, že každý by mal robiť to, čo ho baví a na čo je stvorený, preto sa zameriavame na predispozície a potenciál našich zamestnancov. Počúvame tiež ich očakávania, aby čo najlepšie zvládli svoju kariérnu cestu. Vďaka tomu je každý z našich tímov dobre zladený a spoločne dosahuje dobré výsledky.

# Máme radi prekvapenia

Pri práci v Covebo musíte byť pripravení na všetko – spoločné raňajky, príležitostné večere, akcie spojené s budovaním tímu, oslavy neobvyklých sviatkov a súťaží.

V deň čokolády jeme vianočku s Nutellou, posielame si valentínky a tešíme sa z darčekov akým je napríklad zajačik na Veľkú noc. A pamätáme si, že aj v ťažších časoch, aj keď sedíme doma, ďaleko od kolegov na oddelení, sme stále tím.

Často dostávame darčeky. Nielen na narodeniny a výročia, ale aj na poľské a holandské sviatky. Deň matiek, Deň rodiny, narodeniny Covebo a mnoho ďalších! V pracovnej agentúre Covebo môžete teda očakávať darčeky!

#Sme radi, že sme spolu

Vďaka pracovnej agentúre Covebo sa cítime ako komunita. Na druhej strane dbáme na to, aby sa nikto v Covebo nikdy necítil byť sám. Keď má niekto narodeniny, obsypeme jeho stôl balónikmi a konfetami, a keď chce šéf šišku, ponúkne sa celá kancelária.

Rovnako oslavujeme narodeniny zamestnancov na našom internom portáli a výročiami sa chválime na LinkedIn.

#Radi súťažíme

Zdravá konkurencia je najlepšia forma tímovej integrácie! A zaujímavé súťaže majú pozitívny vplyv na kreativitu a navyše sú príjemným odrazovým mostíkom pre každodenné povinnosti. Myslíme na to, a preto z času na čas organizujeme malé súťaže o ceny. Deň detí, Deň matiek, Deň Zeme alebo Deň športu … to sú len niektoré z mnohých príležitostí súťažiť!

# Radi sa hráme

Veľmi dobre vieme, že spoločná zábava je skvelá forma tímovej integrácie. Čas strávený zábavou je tiež príležitosťou na posilnenie vzťahov medzi zamestnancami, čo v konečnom dôsledku ovplyvňuje spokojnosť a efektivitu práce. Mikuláš, teambuildingové akcie Happy Hours, táboráky … to sú len niektoré z príležitostí, ktoré stojí za to osláviť.

V čase pandémie sa pracovná agentúra Covebo hier nevzdáva. Organizujeme on-line stretnutia a tematické integrácie. Len v novembri a decembri sme počas Home Office spoločnosti zorganizovali 16 takýchto stretnutí! Spolu sme sa navzájom vystrašili na Halloweena, naučili sme sa ako sa starať o pleť a líčiť, varili sme holandské dobroty a odporúčali nové produkty na Netflixe.

Máte nejaké otázky?

Kontaktuj nás
Výroba a logistika +421 911 638 177 Konštrukcia a technológia +421 903 295 435 stefan.cizmar@covebo.sk