Potrebujete Jaaropgaaf  (dokument potrebný k spracovaniu žiadosti o vrátenie daní z Holandska ) z minulého roka, zaujíma vás presný dátum vášho pracovného pomeru alebo si možno chcete pozrieť výplatnú pásku za posledné mesiace? Práve ste dostali list od holandského daňového úradu so žiadosťou o čo najskoršie doloženie vyrovnania príjmu za predchádzajúce roky a neviete, kde nájsť dokument, o ktorý máte záujem? Prečítajte si nižšie uvedené pokyny a naučíte sa najľahší a najrýchlejší spôsob, ako ich dokážete získať.

Postup v takýchto prípadoch je nasledujúci:

  1. KROK 1 – portál – informácie o ňom nájdete nižšie,
  2. KROK 2 – kontaktujte svoj tím v Holandsku – Prejdite na webovú stránku Dutch Covebo, kde sú adresy a kontakty,
  3. KROK 3 – ak zlyhajú iné riešenia – service@covebo.nl (korešpondencia iba v angličtine alebo holandčine).

Zamestnanecký portál Covebo. Ako sa prihlásiť?

Toto je prvý a najľahší spôsob, ako získať jaaropgaaf  z predchádzajúcich rokov, ako aj skontrolovať výplatné pásky z predchádzajúcich mesiacov. Prístup na zamestnanecký portál je k dispozícii 24/7, takže dokumenty, ktoré vás zaujímajú, si môžete stiahnuť kedykoľvek.

Kliknite sem a získajte pokyny, ako získať Covebo jarograph.

Pripomeňme si, ako sa prihlásiť na zamestnanecký portál:

  1. Prejdite na https://www.covebo.nl/portal/,
  2. Na preklad webových stránok do nášho rodného jazyka použite funkciu Google Translate (kliknite na „slovenčina“)“ v pravom hornom rohu).
  3. Prejdite nadol a na ľavej strane vyberte „Som zamestnanec“ („Ik ben werknemer“ v holandčine),
  4. Zadajte svoje používateľské meno, to je vaša e-mailová adresa a heslo, ktoré ste si stanovili. Ak si ho nepamätáte, použite funkciu „Zabudli ste heslo?“, umiestnenú pod bielym textom na červenom pozadí „Prihlásiť sa“.

Jaaropgaaf  a salaris si môžete stiahnuť kedykoľvek na portáli Covebo, a to až do trinástich mesiacov od skončenia pracovného pomeru.

Potrebujem dokument čo najrýchlejšie. Čo robiť?

Môže sa stať, že tieto dokumenty budete potrebovať a budete dbať predovšetkým o to, aby ste ich získali čo najrýchlejšie. Čo v takom prípade robiť? Kontaktujte priamo úrad v Holandsku. Ak to chcete urobiť, navštívte stránku www.covebo.nl a pomocou funkcie Google Translate webovú stránku preložte aj do slovenčiny (v pravom hornom rohu zvoľte „slovenčina“)

Medzi štyrmi kartami v hornej časti nájdete „O Covebo“ („Nad Covebo“). Umiestnením kurzora myši na tento text rozbalíte zoznam a vyberiete položku „Miesta“ („Vestigingen“). Hotovo – tu nájdete zoznam všetkých kancelárií Covebo v Holandsku spolu s ich e -mailovými adresami.

Pre väčšie pohodlie môžete tiež použiť vyhľadávací nástroj v pravej časti mapy. Pod slovami „Nájdite pobočku“ („Zoek een pozostatok“) zadajte kanceláriu / tím, o ktorý máte záujem. Pod fotografiou nájdete príslušnú e-mailovú adresu ako tretí riadok zhora, napríklad almelo@covebo.nl. Okrem toho uvidíme aj ďalšie kancelárie umiestnené v tesnej blízkosti. Príslušnú kanceláriu môžeme tiež manuálne nájsť v spodnej časti stránky a vybrať ďalšie stránky (2 3 4>).

Predchádzajúce kroky zlyhali. Čo teraz?

Podrobne sme popísali, ako sťahovať dokumenty v Covebo a kam poslať požiadavku, ak to nemôžeme urobiť prostredníctvom portálu. Ak sa naopak každá z predchádzajúcich možností z nejakého dôvodu ukázala ako nemožná, môžete požiadať o priamu pomoc na adrese: service@covebo.nl. Upozorňujeme, že je dôležité, aby bol obsah e-mailu v angličtine alebo holandčine.

Musíte však mať na pamäti, že ide o alternatívu k predchádzajúcim možnostiam a čakacia doba sa v tomto prípade môže výrazne predĺžiť. Najprv si znova prečítajte návod, ako sťahovať dokumenty cez portál alebo kam napísať vhodný e-mail. Ušetrí vám to čas, pretože zamestnávateľom je holandské Covebo.

Posledné príspevky

Súvisí s témou ABU

Ako získať jaaropgaaf? Kompletné pokyny

4 min29 novembra 2021

Kontakt

Máte nejaké otázky?
Výroba a logistika +421 911 638 177 Konštrukcia a technológia +421 903 295 435 stefan.cizmar@covebo.sk