História pracovnej kancelárie COVEBO

 

Neustály rozvoj spoločnosti je pre nás kľúčovou otázkou. Vďaka tomu môžeme každý deň lepšie splniť vaše očakávania. Pôsobíme na poľskom trhu 15 rokov. Aby ste nás lepšie spoznali, chceli by sme vám priblížiť našu históriu.

Rok 2001 bol pre spoločnosť Covebo Uitzendgroep zásadný. Práve vtedy John van de Veen a Gert Bouw založili Covebo Uitzendbureau B.V. Svoju činnosť zahájili otvorením kancelárie v Nijkerku – dnešnom sídle spoločnosti Covebo Uitzendgroep. Spoločnosť sa začala vtedy rozvíjať a tento prelomový bod do značnej miery prispel k dnešnému uznaniu značky. Pobočka spolupracuje s firmami, ktoré zamestnávajú špecialistov – stavbárov, operátorov CNC a zváračov.

Len o 2 roky neskôr, v roku 2003, Covebo Uitzendbureau B.V rozširuje svoje aktivity a otvára kanceláriu v Bunschotene. Bol to pre nás veľký krok vpred, ktorý sa nám dodnes vypláca a odmenou je spokojnosť zamestnancov pracujúcich vo výrobe. Zároveň sme priniesli možnosť rozvoja aj v sektoroch gastronómie.

Rozširovanie činnosti zakladateľom nestačilo, rozhodli sa otvoriť dvere poľským zamestnancom, výsledkom čoho bola agentúra 3G Dobra Organizacja. Kancelária v Opole bola otvorená v roku 2004 pod dohľadom dnešnej prokurentky Eweliny Suchan.

Neustály rozvoj agentúry umožnil rozšírenie pracovných ponúk v nových odvetviach, čím vznikli ďalšie pracovné miesta. Ani na chvíľu sme sa nezastavili. Aby sme boli bližšie k ľuďom, ktorí využívajú naše služby, otvorili sme v roku 2005 kanceláriu v Katoviciach. Nasledujúce roky tiež prekypovali rozvojom poľských kancelárií 3G Good Organization. V roku 2006 sme otvorili kanceláriu v Racibórzi a v roku 2007 kancelária v Kluczborku otvorila svoje brány novým potenciálnym zamestnancom.

Rok 2008 bol v holandských radoch „novým rokom“. Kancelárie v Zeewolde a Venlo začali robiť prvé kroky – dnes tieto kancelárie ponúkajú široký sortiment výrobných, logistických a technických ponúk. Každý deň sa rozvíjajú v známych odvetviach a rozširujú ponuku pracovných miest.

V nasledujúcich rokoch sme sa ani na chvíľu nezastavili – v roku 2009 bola v Zeiste otvorená nielen nová holandská kancelária, ale aj 3G Dobra Organizacja zmenila názov na Covebo Work Office. Pod novým bannerom fungujeme dodnes a každý deň sa pre vás dynamicky vyvíjame.

Kanceláriu v Harderwijku sme otvorili v roku 2010, potom nasledovala chvíľa relaxácie, ale tempo práce sme nespomalili. O dva roky neskôr sme vyrazili s dvojitou posilou a otvorili sme pobočky v Zwolle a Barnevelde. V roku 2013 sme naďalej pokračovali v rozvoji, rozšírili sme svoje aktivity o kanceláriu Sliedrecht.

Nasledujúce roky boli pre nás dosť náročné a v roku 2014 sme založili pobočky v Tilburgu a Almele. V ďalšom roku sme s kanceláriou v Zaandame rozšírili činnosť poľskej pracovnej agentúry Covebo o pobočku v Rzeszowe. Kancelárie vo Veenendall a Meppel k nám pribudli v roku 2016.

Otvorenie toľkých pobočiek nám dnes umožňuje ponúkať prácu prakticky v celom Holandsku. Každá pobočka nadväzuje spoluprácu s novými závodmi, a tak pokračujeme v práci, aby sme lepšie splnili očakávania našich zákazníkov a široká ponuka kancelárií v Poľsku nám umožňuje byť bližšie ku kandidátom. Naša história dosiahla plnoletosť, nezastavujeme sa, stále stúpame rovno na vrchol. Sme podporovaní členmi rodiny Covebo, ktorá zahŕňa kancelárie Covebo Uitzendgroep, pracovnú kanceláriu Covebo a našich dočasných zamestnancov. Vzájomne sa motivujeme, aby sme v našej práci dosiahli vyššie ciele a stále sa posúvali!

Kontakt

Ako vám môžeme pomôcť?
Výroba a logistika +421 911 638 177 Konštrukcia a technológia +421 903 295 435 stefan.cizmar@covebo.sk