3 min29 marca 2022

Konštrukcia a technológia

Personálna agentúra Covebo je spoločnosťou, ktorá združuje vysokokvalitný špecializovaný technický personál v stavebníctve a strojárstve. Fungujeme už viac ako 7 rokov! Bolo to obdobie intenzívnej práce, ktorá zlepšila proces náboru. Aby sa každý odborník cítil pri práci ako vo vlastnej dielni.

Efekty?

Viac ako 500 špecialistov vyslaných do práce každý deň, neustále rastúca sieť zahraničných klientov a vedomie, že naši špecialisti sú dnes synonymom kvality a spoľahlivosti.

 Ponuky práce Covebo - Stavebníctvo a Technika

Pri prehliadaní webovej stránky Covebo je ľahké zistiť, že škála ponúk pre odborníkov je široká a neobmedzuje sa len na jedno odvetvie.

Covebo to sú predovšetkým :

- zvárači,

- montéri,

- operátori CNC

- ako aj pracovníci v stavebníctve.

 

Dôležité je, že každý zamestnanec sa zúčastnil náborového procesu, v ktorom sa mohol spoľahnúť na pomoc, profesionálne služby a poradenstvo personalistov spoločnosti Covebo.

Takže, ak ste skúseným zváračom a obávate sa, že rozsah Vašej kvalifikácie nemusí byť dostatočný pre prácu v Holandsku - neváhajte, sme otvorení na dialóg s Vami! Možno holandský trh hľadá práve niekoho takého, ako ste Vy!

Prečo sa oplatí byť špecialistom v Holandsku?

Práca pre klientov spoločnosti Covebo z technickej oblasti, Vám poskytne príležitosť zlepšiť svoje odborné zručnosti a realizovať medzinárodné projekty. Z povahy tejto práce vyplýva množstvo výhod.

Končí sa platnosť Vášho zváračského certifikátu? Nemajte obavy, pomôžeme Vám ho bezplatne obnoviť.

Chcete spoznať špecifické pre holandský trh techniky v oblasti poskytovania hydraulických služieb? Žiadny problém, absolvujte kurz v jednom z našich školiacich stredísk.

Byť odborníkom v spoločnosti Covebo znamená byť cenenou osobou, ktorá sa profesionálne realizuje a neustále rozvíja svoje záľuby a kompetencie -preto stojí za to sa k nám pridať!

Špecialista nežije len prácou - Výhody pre profesionálov

Práca v technickom sektore však nie je len o plnení pridelených úloh a množstve projektov, ktoré sa vytvárajú v spolupráci s inými odborníkmi. Patrí sem aj voľný čas, ktorý vo veľkej miere pomáha zlepšiť efektivitu našich zamestnancov. Dbáme o najvyššiu kvalitu poskytovaného ubytovania a vieme, že naši odborníci si budú užívať aj čas po práci a vyplácanie týždenných miezd im umožní pokojne sa pozerať do budúcnosti. Veríme, že vďaka našim aktivitám sa spoločnosť Covebo stane súčasťou tejto budúcnosti.

Päť kancelárií zameraných na nábor špecialistov, viac ako sto zahraničných klientov, projektová ako aj dlhodobá práca, dobré platové a zdravotné podmienky- sú našou ponukou pre Vás.

Nečakajte a prihláste sa ešte dnes! A nezabudnite - pre spoločnosť Covebo ste dôležitý!

Ďalšie zaujímavé články

Pozrite si ďalšie zaujímavé články

Práca v Holandsku s vlastným ubytovaním

2 min23 augusta 2022

Veľká noc v Holandsku

3 min7 apríla 2022

Čo je v kódexe spravodlivých postupov?

4 min14 novembra 2021