Hľadáte si prácu v autoservise?

Ste špecialista na automobilový priemysel?

Máte skúsenosti a motiváciu pracovať v autoservise? Chcete pracovať v zahraničí? Máme pre vás skvelý návrh. Vyplňte prihlášku a staňte sa členom nášho tímu. Ponúkame prácu v dielňach v celom Holandsku+ dobré podmienky ubytovania. Neustále hľadáme dobrých lakovníkov, automechanikov, klampiarov, ale aj špecialistov na PDR technológiu.

Automotive -

Mechanik nákladných áut

Je pre vás výmena spotrebného materiálu jednoduchá? Sú Vám pneumatické, brzdové alebo hydraulické systémy povedomé? Pracujete ako mechanik áut alebo návesov – overte si, čo Vám vieme ponúknuť.

Montér návesov na nákladné autá

Hľadáte možnosti rozvoja v automobilovom priemysle? Pozícia na montáži nákladných prívesov je skvelým riešením pre zamestnancov s minimálnymi skúsenosťami! Vašou úlohou bude skladanie komponentov a dielov karosérie – vďaka práci v tímoch viacerých ľudí budete môcť získať poznatky od skúsenejších kolegov.

Automotive -
Automotive -

Automobilový lakýrnik

Ste lakýrnik a hľadáte si novú prácu? Snívali ste niekedy o práci v jednej z najlepších dielní v Európe? Prihláste sa ešte dnes na prácu v Holandsku a my vám pomôžeme posunúť vašu profesionálnu kariéru na vyššiu úroveň!

Autoklampiar

Hľadáme kvalifikovaného klampiara do autoservisu v Holandsku. V tomto zariadení je mimoriadne dôležitá tímová práca, no získate množstvo príležitostí na využitie vašich individuálnych vedomostí a zručností. V rámci práce vášho tímu opravíte a vymieňate poškodené panely karosérie vozidla (vrátane podvozku a rámu) na vysokej úrovni.

Automotive -
Automotive -

Mechanik nákladných vozidiel

Ste špecialista na úžitkové vozidlá? Viete, ako ich udržiavať a opravovať? Máte skúsenosti? Ak áno, budete mať možnosť spolupracovať so špičkovými značkami automobilov ako DAF, GINAF, Iveco a Fiat Professional. Diagnostika, servis a komplexné opravy, komponenty, ako aj konfigurácia riadiaceho systému, servisné výmeny. Budú to vaše pravidelné úlohy.

Priprava vozidiel na lakovanie

Hľadáte si dlhodobú prácu? Máte skúsenosti s prípravou áut na lakovanie, tmelenie, vypĺňanie dutín, brúsenie, nanášanie základného náteru? Úžasné! Práca v skúsenom tíme s využitím moderných metód a nástrojov v rodinnej firme s takmer 100-ročnou praxou.

Automotive -
Automotive -

Automechanik nákladných návesov

Dokážete diagnostikovať, diaľkovo ovládať a opraviť? Firma, v ktorej Vám ponúkame prácu, vyrába prívesy a návesy za nákladné autá už 25 rokov. Ďalej ponúka služby ako diagnostika, údržba, výmena spotrebného materiálu, oprava porúch hydraulických, brzdových a pneumatických systémov.

Práca v automobilovom priemysle

Vyplňte formulár a ja Vám zavolám späť

Máte nejaké otázky?

Rád pomôžem

Štefan Čižmár