Hľadáte si prácu v autoservise?

Ste špecialista na automobilový priemysel?

Máte skúsenosti a motiváciu pracovať v autoservise? Chcete pracovať v zahraničí? Máme pre vás skvelý návrh. Vyplňte prihlášku a staňte sa členom nášho tímu. Ponúkame prácu v dielňach v celom Holandsku+ dobré podmienky ubytovania. Neustále hľadáme dobrých lakovníkov, automechanikov, klampiarov, ale aj špecialistov na PDR technológiu.

Mechanik nákladných áut

Je pre vás výmena spotrebného materiálu jednoduchá? Sú Vám pneumatické, brzdové alebo hydraulické systémy povedomé? Pracujete ako mechanik áut alebo návesov – overte si, čo Vám vieme ponúknuť.

Montér návesov na nákladné autá

Hľadáte možnosti rozvoja v automobilovom priemysle? Pozícia na montáži nákladných prívesov je skvelým riešením pre zamestnancov s minimálnymi skúsenosťami! Vašou úlohou bude skladanie komponentov a dielov karosérie – vďaka práci v tímoch viacerých ľudí budete môcť získať poznatky od skúsenejších kolegov.

Automobilový lakýrnik

Ste lakýrnik a hľadáte si novú prácu? Snívali ste niekedy o práci v jednej z najlepších dielní v Európe? Prihláste sa ešte dnes na prácu v Holandsku a my vám pomôžeme posunúť vašu profesionálnu kariéru na vyššiu úroveň!

Autoklampiar

Hľadáme kvalifikovaného klampiara do autoservisu v Holandsku. V tomto zariadení je mimoriadne dôležitá tímová práca, no získate množstvo príležitostí na využitie vašich individuálnych vedomostí a zručností. V rámci práce vášho tímu opravíte a vymieňate poškodené panely karosérie vozidla (vrátane podvozku a rámu) na vysokej úrovni.

Mechanik nákladných vozidiel

Ste špecialista na úžitkové vozidlá? Viete, ako ich udržiavať a opravovať? Máte skúsenosti? Ak áno, budete mať možnosť spolupracovať so špičkovými značkami automobilov ako DAF, GINAF, Iveco a Fiat Professional. Diagnostika, servis a komplexné opravy, komponenty, ako aj konfigurácia riadiaceho systému, servisné výmeny. Budú to vaše pravidelné úlohy.

Priprava vozidiel na lakovanie

Hľadáte si dlhodobú prácu? Máte skúsenosti s prípravou áut na lakovanie, tmelenie, vypĺňanie dutín, brúsenie, nanášanie základného náteru? Úžasné! Práca v skúsenom tíme s využitím moderných metód a nástrojov v rodinnej firme s takmer 100-ročnou praxou.

Automechanik nákladných návesov

Dokážete diagnostikovať, diaľkovo ovládať a opraviť? Firma, v ktorej Vám ponúkame prácu, vyrába prívesy a návesy za nákladné autá už 25 rokov. Ďalej ponúka služby ako diagnostika, údržba, výmena spotrebného materiálu, oprava porúch hydraulických, brzdových a pneumatických systémov.

Práca v automobilovom priemysle

Vyplňte formulár a ja Vám zavolám späť

Máte nejaké otázky?

Rád pomôžem

Štefan Čižmár